Informacija
Prekybos centras
Išpardavimų centras
Grupinės nuolaidos

Sausas plaukų šampūnas Batiste Medium and Brunette, 200ml. tik už 4.95 € (17,09 Lt)

4.95 €
17,09 Lt

Išparduoti visi šio pasiūlymo kuponai arba baigėsi jo galiojimo laikas. Kviečiame susipažinti su galiojančiais pasiūlymais.

ATGAIVINK PLAUKUS AKIMIRKSNIU!

BATISTE sausas šampūnas DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE PRIPAŽINTAS NR. 1 TARP SAUSŲ ŠAMPŪNŲ, užimantis daugiau nei 84 proc. rinkos. Jis yra puiki išeitis tais gyvenimo atvejais, kai nėra laiko palįsti po dušu, atgaivinti savo plaukus, tačiau trokšti atrodyti nepriekaištingai. Ir šios gudrybės niekas net nepastebės! NaudokBATISTE, jei pramigai į darbą, vakare bėgant tiesiai į vakarėlį, po sporto klubo ar bet kada kitą kartą, kai neturi galimybės palįsti po dušu.Tai puikus, gyvenantiems aktyvų gyvenimą! BATISTE sausas šampūnas naujas ir pažangus produktas, kurio sudėtyje nėra vandens. Jis sugeria riebalus nuo galvos odos ir plaukų paviršiaus, juos atgaivina, suteikia švaraus žvilgesio. Keletas papurškimų – tai viskas, ko reikia norint atgaivinti plaukus tarp jų trinkimų ir išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą. Ko daugiau gali norėti šiuolaikinis žmogus? Paprasčiausiai užpuršk šampūną, įmasažuok ir leisk jam keletą minučių įsigerti, tada iššukuok. Paskirstytas tarp plaukų jis sugeria purvą ir riebalus. Plaukai taps minkštesni, švaresni bei nuostabiai kvepės!
Sausas šampūnas BATISTE MEDIUM AND BRUNETTE yra skirtas šviesiai rudiems plaukams. Jis suteiks dar daugiau sodrumo plaukų spalvai ir padės ją atgaivinti, o taip pat greitai užmaskuos ataugusias dažytų plaukų šaknis ar paslėps kelis žilstelėjusius plaukus.

Kaip naudoti?

 • Prieš naudodami gerai suplakite.
 • Laikydami 30 cm atstumu purškite ant plaukų šaknų.
 • Pirštų galais masažuokite plaukų šaknis tolygiai paskirstydami šampūną.
 • Iššukuokite plaukus ir suformuokite šukuoseną.

http://www.youtube.com/watch?v=yv56PhDGJ-o&feature=player_embedded


   Sausas plaukų šampūnas Batiste Medium and Brunette, 200ml.
   • Kuponas galioja prekei: Sausas plaukų šampūnas Batiste Medium and Brunette, 200ml.;
   • Vilniuje galimas atsiėmimas: Konstitucijos pr. 12, Vilnius;
   • pristatymas Jūsų nurodytu adresu, išskyrus Kuršių Neriją, už papildomą mokestį – 2.90 € (10.01 Lt);
   • sąskaitą faktūrą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo;
   • kuponas galioja: 2019-07-12 – 2019-07-24.

   WWW.PIRK.LT

   Konstitucijos pr. 12, Vilnius
   Tel.: (8 5) 222 2222;
   pagalba@pirk.lt

   Originali, stilinga ir kokybiška prekė iš PIRK.LT internetinės parduotuvės! Parduotuvėje rasite viliojančiomis kainomis žinomos, vardinės kosmetikos, parfumerijos, avalynės platų asortimentą, sportinių ir laisvalaikio drabužių, buitinės technikos, mobiliųjų telefonų bei kompiuterių   PIRK.LT – spalvingam gyvenimui!

   4.95 €
   17,09 Lt

   Išparduoti visi šio pasiūlymo kuponai arba baigėsi jo galiojimo laikas. Kviečiame susipažinti su galiojančiais pasiūlymais.

   © 2011-2013 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt | www.skubek.lt
   Sukūrė UAB VEDUS ir UAB Dolud