Informacija
Prekybos centras
Išpardavimų centras
Grupinės nuolaidos

Informacija

DUK

Kaip vyksta grupiniai pirkimai?

Grupinių pirkimų tikslas – dideles nuolaidas pasiūlyti dideliam pirkėjų skaičiui. Todėl kompanijos, kurios siūlo savo prekes ir paslaugas, nusistato minimalų pirkėjų skaičių (pavyzdžiui 20 žmonių), kurie turi pasinaudoti pasiūlymu. Jeigu minimalus pirkėjų skaičius nesusidarys (pasiūlymu įsigyti paslaugą arba prekę pasinaudos , pavyzdžiui 15 žmonių), tai pasiūlymas negalios. Todėl tam, kad Tu pats galėtum gauti nuolaidą, Tau verta apie naudingą pasiūlymą informuoti savo draugus ir pažįstamus ir pasiūlyti jiems taip pat pasinaudoti juo.

Kur ir kaip galima sužinoti apie naujausias interneto svetainės Skubėk.lt nuolaidas ir akcijas?
Užsiregistruok ir gauk naujausius svetainės Skubėk.lt pasiūlymus el. paštu! Be to, mes kiekvieną dieną atnaujiname informaciją apie patraukliausius Skubėk.lt pasiūlymus Facebook socialiniame tinkle, tapk draugu ir sek naujienas, būk pirmas!

Kas yra grupiniai pirkimai?
Grupiniai pirkimai - tai galimybė gauti didesnes nuolaidas (50–90%) iš skirtingų įmonių (restoranų, parduotuvių, sporto klubų, grožio salonų ir t.t.), jeigu šitą paslaugą arba prekę įsigis didelis skaičius pirkėjų. Pavyzdžiui, įmonė siūlo kiekvienam įsigyti pietus restorane su 70 proc. nuolaida - jeigu užsisakiusiųjų pietus bus ne mažiau kaip 20.

Nori paskelbti savo įmonės sugalvotą akciją svetainėje Skubėk.lt? Kaip tai padaryti ?
Susisiek su mumis. Rašyk el. laišką adresu partneriams@skubek.lt arba skambink tel. 8 6600 6060.

Kas yra minimalus pirkėjų skaičius?
Kad akcija įvyktų, nupirkti siūlomą prekę ar užsisakyti paslaugą turi minimalus pirkėjų skaičius per tam tikrą laiką, kuris nurodomas prie akcijos aprašymo. Jei svetainėje Skubėk.lt nurodytas minimalus pirkėjų skaičius nepasiekiamas, akcija laikoma neįvykusia. Tokiu atveju Tau ir kitiems pirkėjams Skubėk.lt GRĄŽINS visus už kuponą sumokėtus pinigus per artimiausias 48 val. Dėl to jei tikrai nori šios prekės ar paslaugos, skubėk ir pasiūlyk ją draugams.

Kas yra maksimalus pirkėjų skaičius?
Tai maksimalus klientų skaičius, kuris gali įsigyti siūlomos prekės ar teikiamos paslaugos kuponą. Pasiekus maksimalų pirkėjų skaičių, akcija sustabdoma. Dėl to registruokis, kad atsiradus geriems pasiūlymams būtum pirmas!

Ar per vieną akciją galiu įsigyti keletą kuponų?
Taip, gali! Pirk sau ir dovanok draugams.

Ar kuponą galiu pirkti kaip dovaną draugui?
Žinoma, Tu gali nudžiuginti savo draugą. Prieš įsigydamas kuponą, būtinai pažymėk, kad jį nori pirkti kaip dovaną draugui, dovanų kuponą gausi savo nurodytu el. paštu akcijai įsigaliojus.

Kaip sumokėti už įsigytą nuolaidų kuponą?
Perkant nuolaidų kuponą, atsiskaityti galima elektroninės bankininkystės pagalba, tereikia pasirinkti savo banką, kurio elektronine bankininkyste naudojiesi.

Kas nutiks, jei nebus surinktas minimalus pirkėjų skaičius?
Tokiu atveju akcijos pasiūlymą mes atšaukiame ir per 48 val. grąžiname pinigus į Tavo banko sąskaitą. Mes garantuojame Tavo duomenų konfidencialumą. Atsiskaitymams internetu naudojame tik pačias pažangiausias ir patikimiausias kompiuterines sistemas.

Jei patvirtinau, kad noriu įsigyti nuolaidų kuponą, bet vėliau persigalvojau, ar galiu atšaukti savo dalyvavimą akcijoje?
Jei Tu pateikei paraišką dalyvauti akcijoje, atšaukti savo dalyvavimo jau nebegalima.

Kaip gausiu įsigytą nuolaidų kuponą?
Nuolaidų kuponą gausi nurodytu el. paštu. Tu turi jį atsispausdinti ir pateikti įsigydamas prekę ar užsisakydamas paslaugą.

Kiek laiko galioja nuolaidų kuponas?
Kiekviename nuolaidų kupone nurodomas galiojimo laikas. Taip pat tai sužinoti galima perskaičius detalią akcijos informaciją, paskelbtą interneto svetainėje Skubėk.lt, arba paskambinus tel. 8 6600 6060.

Ar mano įsigytu kuponu gali pasinaudoti kitas asmuo?
Taip, įsigytą kuponą Tu gali perduoti kitam asmeniui. Tačiau atmink, kad nuolaidų kuponas yra mokėjimo priemonė ir bet koks jo klastojimas bus laikomas grubiu Skubėk.lt taisyklių pažeidimu.

Ar galima nuolaidų kuponą iškeisti į pinigus?
Ne. Nuolaidų kuponas gali būti naudojamas tik akcijoje nurodytai prekei įsigyti ar paslaugai užsisakyti.

Ką daryti, jeigu baigėsi mano nuolaidų kupono galiojimo laikas?
Jei baigėsi Tavo nuolaidų kupono galiojimo laikas, nebegalėsi jo panaudoti. Stenkis laiku panaudoti nuolaidų kuponą.

Ką daryti, jei įmonė atsisako priimti mano kuponą?
Mes bendradarbiaujame tik su patikimais partneriais, todėl tokių atvejų nepasitaiko. Tačiau jei iškils kokių nors problemų įsigyjant akcijoje nurodytą prekę ar užsisakant paslaugą, būtinai su mumis susisiek tel. 8 6600 6060.

Ką daryti, jei nuolaidų kupono galiojimo metu nebelieka akciją paskelbusios įmonės arba ji nebesiūlo akcijos prekės ar paslaugos?
Susisiek su mumis tel. 8 6600 6060 ir mes Tau grąžinsime pinigus, kuriuos Tu išleidai pirkdamas nuolaidų kuponą.

© 2011-2013 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt | www.skubek.lt
Sukūrė UAB VEDUS ir UAB Dolud